Pomalu Jsem Jela Jazýčkem Od Bradavek Až Ke Kundičce A Začala Jsem Jí Normálně Vylizovat.

V mladé Boleslavi

V tu chvíli do místnosti vstoupil Steve.„Dobře, nebudu tě zdržovat, nezajdeme na večeři, třeba někdy příští týden?Vklouzla jazykem do jeho úst. Zula si boty, stáhla si džíny a nakonec i kalhotky. Natáhla se ke světlu a tak tak na něj dosáhla, balancujíc, aby udržela rovnováhu. Sarki jí to oplatil a Katce to připadalo, jako kdyby líbala opravdového muže. Po chvilce už to Katka nemohla dál zadržovat a její kunda vybuchla v obrovském orgasmu a vlhkost stékala kolem jeho penisu.Přitiskla svůj rozkrok k jeho penisu a ucítila jak do ní Sarkiho horké semeno proudí ve velkých dávkách, jak jí vyplňuje do posledního místečka. “ Zeptal se a hned si odpověděl, vesele se šklebíc. Ten začal masírovat její kozičky a druhá směřovala dolů k pasu. Náhle ucítila velkou ruku na svém zadečku pomalu jí hladící.

Eroticka seznamka

Takhle jsme tam leželi a klábosily nekonečně dlouho. Pomalu jsem jela jazýčkem od bradavek až ke kundičce a začala jsem jí normálně vylizovat. Zdálo se mi jak přišla Sárinka k nám a mi jsme si na posteli povídali a pak jsem ji zničeho nic začala líbat. Zase jsme si povídali až do večera. Venku bylo dost horko já bydlela v domě který byl klimatizovaný. Asi nebyla zvyklá aby jí holka zvala do postele, i když to bylo bez postraních úmyslů. Stačilo už jenom trochu olíznout tu její nadrženou kundičku a ona se hned přitiskla celou pánví na můj obličej a krásně, hlasitě a hlavně mokře se udělala.

Katka SárinkaAhoj, jmenuji se Katka. Vypadala docela mile. Když jsem dokončila koupel a šla spát, pořád jsem přemýšlela nad tím, jak mi chutnali moje vlastní šťávičky.

A většinou to ženám nebývá nijak zvlášť příjemné, nicméně nepřikládají tomu velkou váhu. Ale pozor!

Zdroj (Eroticka seznamka) https://www.femina.cz/ulety-na-vanocnim-vecirku-je-libacka-s-kolegou-nevera/

Seznámení Ostrava – Seznamka Pro Muže A Ženy Z Ostravy A Okolí

Pomalu se přiblížil penisem mezi mé nohy a hlavička údu se zastavila těsně před vchodem. Kousal mě do bradavek opatrně,ale stejně jsem cítila bolest, ale příjemnou. ´`Kláro v deset doma`, řekl mi taťka, když jsem mu řekla, že půjdu na diskotéku se Simonou, stejně starou, která bydlí vedle našeho baráčku. Pomalu jednou rukou sjel dolu pod mou sukni, hladil mi stehna a snažil se dostat až k mému pannenskému klínu. Začala jsem pomalu chodit do jeho protipohybu a cítila z jeho zrychlujícího se tempa,že už bude stříkat. Pak mi kalhotky stáhnul a dlouho koukal na mojí skoro ještě holou kachničku. Mám sice nevinný výraz, ale prsa trojky a výstavní postavu, tak není divu, že oči chlapců jsem cítila pomalu až v rozkroku,tedy v místě kde nikdo ještě nebyl. Pak to přišlo. Vzal mě za ruce dal mi je nad hlavu a lehl si mezi mé nohy, které mi před tím násilím rozevřel. Ploužáky jsem vnímala snad ještě jako dítě až do doby, kdy ke mě přišel kluk, kterého tam nikdo neznal a požádal mě o tanec. Zařvala jsem bolestí a on přirážel už vždy nadoraz. Nevím proč, ale držela jsem a v těle mě spaloval krásný mráz.

Rukou jsem ho v roskroku masírovala až mu penis stvrdl a stál jak kolík … sjela hlavou mezi jeho nohy a lízala jsem mu ho jak lízátko Jakub sténal blahem a tak jsem mu svlékla předkošku a začala sát a zároveň rukou pohybovat nahoru a dolů … Kubík zasténal a zatl selé tlo … zamrčl: „už buduuuu …“ a udělal se pořádn jsem ho slízala a lehla si vedle něko a Jakub jen zíral! “ Měla jsem strach jelikož jsme to ještě nikdy nedlali ale i tak jsem kývla, že ano!

Už hrozně dlouhose těším na chvíle až naši odjedou na dovolenou a já zůstanu sama doma! Než naši odjeli nezapomněli si poznámku: „Chovéj se slušně a nezapomeň na slušné vychováni …!Celý den jsem seděla u počítače a nadrženě jsem si prohlížela obrázky nahých mužů a pouštěla i nějaké to porno ! Jakub se kemně přilepil a začal mě líbat! “ Samozdřejmě jsem odpověděla : „Ano!Nakonec si na mě lehl a zasunul svůj penis do mě … postupoval s citem a pomalu ! Bezeslov m zase vzal do náruče a odnesl do koupelny, kde se opakovalo to samé … odnesl si mě ještě mokrou do mého pokoje, kde bylo na posltli nachystaný ručník a položil mě na nho a zeptal se … „chceš to?

Prstama zajel dovnitř a podíval se na mě … zajel hlouběji a mě to trochu zabolelo a tak jsem zavřela oči! “ já kývla hlavou, že ano a on mě začal jemně hladit až se dostal k mojí jeskyňce a jemně jí projel po okraji byla jsem naprosto vlhká!